Kalendarz zajęć (13.0 | FitFabric Dąbrowa)

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 24-02 do 01-03-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Łukasz Zalewski

STREFA CROSS FABRIC

50 min

BUDOWANIE POŚLADKÓW

Eliza Szklarska

STREFA CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Łukasz Zalewski

STREFA CROSS FABRIC

50 min

KETTLEBELLS

Eliza Szklarska

STREFA CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Łukasz Zalewski

STREFA CROSS FABRIC

   
08:00      
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

     
08:30    
50 min

PŁASKI BRZUCH

Patrycja Bejm

SALA FIT

 
50 min

SEXI PUPA

Ewelina Malinowska

SALA FIT

   
09:00          
50 min

BUDOWANIE POŚLADKÓW

Eliza Szklarska

STREFA CROSS FABRIC

 
50 min

JUMPit

Karolina Zytke

SALA BODY MENTAL

10:00          
50 min

(HARD) CORE

Karolina Zytke

SALA FIT

50 min

JUMPit

Katarzyna Bogdańska

SALA BODY MENTAL

50 min

KALISTENIKA

Rafał Staszewski

STREFA KALISTENIKI

 
50 min

STRETCHING

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

11:00            
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Katarzyna Bogdańska

SALA FIT

12:00            
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Marta Znyk- Kłaczek

SALA BODY MENTAL

17:00
50 min

PUMP

Eliza Szklarska

SALA FIT

50 min

(HARD) CORE

Patrycja Bejm

SALA FIT

50 min

SEXI PUPA

Joanna Kaszuba

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Mateusz Aninowski

SALA FIT

50 min

FAT KILLER

Karolina Zytke

SALA FIT

   
17:30
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Fit Fabric Team

STREFA CROSS FABRIC

50 min

CIĘŻARY- TECHNIKA

Fit Fabric Team

STREFA CROSS FABRIC

50 min

JUMPit

Katarzyna Bogdańska

SALA BODY MENTAL

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kamila Sachajko

SALA BODY MENTAL

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Fit Fabric Team

STREFA CROSS FABRIC

   
50 min

JUMPit

Marta Woskowicz

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

 
50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Fit Fabric Team

STREFA CROSS FABRIC

   
18:00
50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Patrycja Bejm

SALA FIT

50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Hubert Soroka

SALA FIT

 
50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Hubert Soroka

SALA FIT

   
50 min

KALISTENIKA

Rafał Staszewski

STREFA KALISTENIKI

     
18:30
50 min

CROSS INTERVAL

Fit Fabric Team

STREFA CROSS FABRIC

50 min

CROSS INTERVAL

Fit Fabric Team

STREFA CROSS FABRIC

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Fit Fabric Team

STREFA CROSS FABRIC

50 min

JUMPit

Mateusz Aninowski

SALA BODY MENTAL

     
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

50 min

ZUMBA ®

Paulina Szydłowska

SALA BODY MENTAL

50 min

STRETCHING

Patrycja Bejm

SALA BODY MENTAL

 
19:00
50 min

SEXI PUPA

Marta Woskowicz

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

INTERVAL

Patrycja Bejm

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

50 min

(HARD) CORE

Katarzyna Bogdańska

SALA FIT

50 min

SEXI PUPA

Kamila Sachajko

SALA FIT

     
19:30
50 min

BUDOWANIE POŚLADKÓW

Eliza Szklarska

STREFA CROSS FABRIC

ZASTĘPSTWO

           
20:00
50 min

MINI BANDS WORKOUT

Karolina Zytke

SALA FIT

 
50 min

PUMP

Patrycja Bejm

SALA FIT

       
20:30
80 min

JOGA

Patrycja Biernacka (Kmieciak)

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

 
50 min

ZUMBA ®

Weronika Kufel

SALA BODY MENTAL

 
80 min

JOGA

Ula Lewańska

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

   
← →