Kalendarz zajęć (13.0 | FitFabric Dąbrowa)

Wyczyść filtry »
« Lipiec »
« 06 do 12-07-2020 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Łukasz Zalewski

STREFA CROSS FABRIC

 
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Łukasz Zalewski

STREFA CROSS FABRIC

 
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Łukasz Zalewski

STREFA CROSS FABRIC

   
08:00      
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

     
09:00          
50 min

JUMPit

Karolina Zytke

SALA BODY MENTAL

 
10:00          
50 min

(HARD) CORE

Karolina Zytke

SALA FIT

50 min

JUMPit

Katarzyna Bogdańska

SALA BODY MENTAL

50 min

KALISTENIKA

Rafał Staszewski

STREFA KALISTENIKI

 
11:00            
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Katarzyna Bogdańska

SALA FIT

12:00            
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Sylwia Stypuła

SALA BODY MENTAL

ZASTĘPSTWO

17:00
50 min

PUMP

Eliza Szklarska

SALA FIT

50 min

(HARD) CORE

Patrycja Bejm

SALA FIT

 
50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Edyta Sieroń- Bednarek

SALA FIT

ZASTĘPSTWO

45 min

FAT KILLER

Karolina Zytke

SALA FIT

   
17:30
50 min

CROSS FABRIC INTRO

Fit Fabric Team

STREFA CROSS FABRIC

 
50 min

JUMPit

Katarzyna Bogdańska

SALA BODY MENTAL

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Kamila Sachajko

SALA BODY MENTAL

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Fit Fabric Team

STREFA CROSS FABRIC

   
50 min

JUMPit

Mateusz Aninowski

SALA BODY MENTAL

50 min

TRENING FUNKCJONALNY

Fit Fabric Team

STREFA CROSS FABRIC

   
18:00
50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Hubert Soroka

SALA FIT

50 min

BRZUCH POŚLADKI UDA

Patrycja Bejm

SALA FIT

50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Hubert Soroka

SALA FIT

 
50 min

BOKS - POCZĄTKUJĄCY

Hubert Soroka

SALA FIT

   
50 min

KALISTENIKA

Rafał Staszewski

STREFA KALISTENIKI

     
18:30
50 min

CROSS INTERVAL

Fit Fabric Team

STREFA CROSS FABRIC

45 min

ZUMBA ®

Paulina Szydłowska

SALA BODY MENTAL

50 min

CROSS FABRIC INTRO

Fit Fabric Team

STREFA CROSS FABRIC

 
50 min

SALSATION ®

Angelika Orzechowska

SALA BODY MENTAL

   
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Eliza Szklarska

SALA BODY MENTAL

 
50 min

STRETCHING

Patrycja Bejm

SALA BODY MENTAL

 
19:00
50 min

SEXI PUPA

Mateusz Aninowski

SALA FIT

 
50 min

(HARD) CORE

Katarzyna Bogdańska

SALA FIT

50 min

SEXI PUPA

Kamila Sachajko

SALA FIT

     
20:00
50 min

MINI BANDS WORKOUT

Karolina Zytke

SALA FIT

           
← →